“No one likes us and we don’t care...”

Меню сайту
Категорії каталога
About hooligans [9]
All world firms [15]
...та інше [4]
Головна » Статті » ...та інше

sXe - Hardline
 STRAIGHT EDGE - зброя в боротьбі за наше виживання. Позитивна, сильна і безжальна молодь- достойна альтернатива убогому зомбованому поколінню. Ми ХардЛайнери (ХЛ)!

 Cправжній ХЛ повинен піклуватися про своє здоровя, щоб здоровими були і потомки. Все зрозуміло і очевидно. Не хочеться говорити про шкоду алкоголю, наркотиків (як важких, так і легких: нікотин, кофеїн, теїн…), це відомо переважній більшості. Скажемо лише, що ХЛ не п’є і не вдихає всяку гидоту по власному бажанню. НС вимагає від себе набагато більше, ніж до навколишніх, тому він може вершити правосуддя.

 В Древній Спарті споювали рабів, ви дозволяєте відноситись до себе так само! Ви вважаєте, що трішечки випивати – це норма, для нас неможливо трішечки пити, як і бути трішечки НС або ХЛ. Якщо ти п’єш, то ти п’єш і руйнуєш здоров’я, роблячи шкоду собі і своєму Роду, ти злочинець! Тяжкі часи, для радикальних дій. Дивись навколо і вирішуй, чи поступишся ти в боротьбі зі своєю слабкістю і залишишся ганчіркою, об яку витирають ноги слуги системи, чи ти зробиш крок до сили Духу, Волі і Розуму. Хай швидше зникне все слабке і гниле з всіма своїми аргументами і теоріями.

 Багато хто, почувши, що ми ХардЛайнери, починають нести такі слова як «фашисти», кати, «бєспрєдєльщіки»… Ми не б’єм людей за те, що вони бухають, курять. Ми тільки за, якщо це їх вибір. Хай калічать своє життя. Але не варто посягати на наше здоров’я! Навіть в сучасному світі ставлять вище право не курячої людини на чисте повітря, ніж право курячого на цигарку. Ми не збираємось терпіти дим від цигарок, вигляд і виходки п’яних зариг. Ми не збираємося відходити від курців поруч стоячих, хай відходять вони. Якщо ти руйнуєш своє здоров’я, то руйнуй далі і більше. Ми готові тобі допомогти! Денатурат замість Кулаків! Якщо це твій шлях - ми допоможемо тобі пройти його швидше. Дегенератам місце в стійлі.

 Велику увагу приділяємо екології. Ми за чистоту нашого рідного дому, Природи. Багато слів тут не потрібно, більшості зрозуміло, що якщо душиш середовище навколо себе, то воно задушить тебе.

 Перед нами, НС, стоїть в житті ряд завдань, які потрібно починати вирішувати з себе. Як клубок розплутують з кінця, так стрейтеджер починає з себе. Перед тим як винити інших (євреїв, державу, сусідів і багато ще кого ви можете винити) в своїх бідах, ви краще на себе подивіться, хіба ви і ваш народ достойні великого минулого своїх Предків? Кожен ХардЛайнер повинен винити в бідах, котрі його оточують, насамперед, себе, тому що він сам слабкий (поки-що слабкий) і не в силах змінити світ на краще. Кращий, поганий, хороший – це, звісно, поняття суб’єктивні. Тобто те, що для одного добре, для іншого погане. Тому НС ХЛ повинен прислуховуватись до думки інших, аналізувати отриману інформацію, робити відповідні своєму світогляду висновки.

 Боротьба – ось справа справжніх мужів своєї Батьківщини, одна з головних складових ХардЛайнера.

 Звичайний стрейтеджер може не пити, не палити і т.д., а ХЛ постійно діє. ХЛ не терпить ворожих дій, а тут же відповідає на них. Боротьба за своє життя мілко для ХардЛайнера. Боротьба за виживання свого Роду (Раси) ось задача.

 Приділяючи до себе більш високі вимоги, отримуєш більше прав, тобто вказувати і карати за неправильне життя, але по Совісті, Справедливості і Честі. При всій агресивності, проблеми потрібно вирішувати мудро. Здатність вирішити проблеми словом ціниться вище ніж кулаками. Переконати людину можна словом, а кулаками лише залякати. Фізична протидія останнє діло на нашому шляху, яке буває єдиним тоді, коли інших можливостей нема або коли проти нас використовується така ж фізична протидія.

 Для ХЛ обов’язково відмовитись від стимуляторів, наркотиків, речовин, які подавляють думки людини, які не дають об’єктивно і реально оцінити навколишній світ. ХЛ може їсти м’ясо, в принципі, як і відмовитись від нього в подальшому. Діло в тому, що ХЛ це не статична людина, а динамічна, тобто та, що розвивається.

 Для нас гомофілія – це негатив, тому що це проти Природи, це веде до виродження, точніше зникнення роду. Поява підарів і лесбі – це реакція Природи. Вона сама звільнюється від людей-паразитів, так щоб ці люди не залишили потомків, діють природні механізми, які ведуть до зникнення виродків. Все більше стає гоміків, тому що людське суспільство деградує, тим самим Природа регулює чисельність людей. Гомосексуалізм – це хвороба, як і інші хвороби, яких стає все більше і більше, вона врізує кількість людей.

 Одностатеві пари мало несуть бід (розбещення малолітніх…), на відміну від бісексуалів, які можуть залишити потомство. Потрібно відмітити, що гоміками стають в результаті психічних порушень, а також в процесі ембріонального розвитку, на тій стадії, коли Природа встановлює стать людини. Збої в період розвитку, який протікає в тілі матері, можуть бути викликані вживанням алкоголю, палінням, вживанням медицинських препаратів, порушеним екологічним станом навколишнього середовища, в цілому, тими збоченнями, які створила людина.

 Для нас також важливі заняття фізкультурою, тобто розвиток тіла, в здоровому тілі здоровий Дух. Відомо, що хороша робота мозку залежить від тонусу м’язів. За дії м’язів відповідає велика частина мозку. Найкращий варіант це чергування розумового і фізичного навантаження. Тим хто навчається, після навчального дня рекомендується активний спортивний відпочинок. Висновок: ХЛ повинен займатись фізкультурою.

 Для ХЛ важливе і священне життя всього живого, що відповідає і родовому (язичницькому) світогляду. Ми виступаємо проти вівісекції, знущань над беззахисними (вірніше і правильніше сказати невинними, так як беззахисність проблема жертви, а не наша) тваринами. Але при цьому ХЛ – це людина, яка творить правосуддя над тими, хто посягає на життя інших, вбиваючи «просто так», вбиваючи заради наживи, задоволення.

 Ми поважаєм інші раси, але не їх змішування, що веде до дегенерації, розриву зв’язку з Предками. Суміш рас – це збочення над Природою. Сіоністи закликають інші народи (гоїв) до змішування, коли самі зберігають чистоту своєї крові. Такий підхід не прийнятний білій людині. ХардЛайнер самовдосконалює себе, розвиває свої вміння, а не принижує інших, не робить іншим гірше, щоб самому на їх фоні здаватись кращим. Наш підхід розвиватись самим, показувати і доводити всім іншим правильність нашого способу життя, показувати безвихідність сучасного шляху «розвитку» суспільства.

 Всі раси різні, тільки сліпий цього не бачить. Це не означає, що чорні, жовті і інші погані, а означає, що кожна унікальна і має своє призначення в житті планети. Тільки людина схрещує несумісні види тварин, виводячи для себе бажані породи, а також дозволяє собі змішування рас. Чорний і білий, кислий і солодкий, все це не добре і не погано. Ви ж не кидаєте в борщ солодкі цукерки, так і раси потрібні самі по собі. Буває хороший цемент для будівництва, буває хороший сік для пиття, але, змішавши їх, ви кращим не зробили ні одне, ні друге. У кожної раси своє призначення на планеті.

 Існує думка, що в расово змішаних браках народжуються більш здорові, більш розумніші і талановитіші діти. Подеколи це так. Але, цей ефект не наслідується, він проявляється тільки в першому поколінні і подалі затихає, більш того, це веде в наступних поколіннях до деградації. До того ж в таких браках з генетично дуже різними лініями може виникнути внутрішньоутробний конфлікт дитини з матір’ю за рахунок присутності в генотипі дитини батьківських генів. В цьому випадку діти не тільки не будуть здоровішими і життєздатнішими, але і можливі всі негативні сторони в розвитку плоду, аж до хвороб нервової системи і розумової відсталості. Рахується, що браки між родичами не сприятливі, але теж саме можна сказати і про сильно генетично віддалені браки. Це показали спеціальні дослідження, проведені в поселеннях, де проживали разом американці, індійці і нинішні жителі континенту, в селах для чорних і білих переселенців... Діти в таких сім’ях володіли більшою кількістю спадкових захворювань, в 1,5 рази частіше відставали в розвитку, ніж їх однолітки. Завідуючий кафедри педіатрії Московської медицинської академії ім. І.М. Сеченова доктор медицинських наук, профессор O.K. Ботвинєв пояснює цей феномен тим, що в змішаних браках старий комплекс генів руйнується, а новий комплекс виявляється біологічно слабшим — бо він не пройшов тисячорічну «обкатку». В результаті ростуть захворюваність, дитяча смертність, зменшується тривалість життя. Причому чим більша різниця між расами, чим далі знаходяться один від одного їх історичні території, тим більші ускладнення принесуть браки між їх представниками. Чорні і білі — найнебезпечніша суміш різних хвороб... А тому найбільш сприятливі браки, в яких чоловік і жінка належать близьким народам. Що ж стосується більш високих розумових здібностей чи талановитості дітей в змішаних браках — це міфи. Хто його придумав думайте самі...

 Все це заявляють вчені, а не ідеологи нацизму!

 Скільки не намагались стерти різницю між расами, всеодно прокидається, не дає спокійно жити вірним синам Родовий Дух Бунтарства, Справедливості, Правди, Достоїнства і Вірності. Все ще сильні пащі, не одурманених суворих вовків. Краще відгризти собі лапу, ніж бути закованим в кайдани! Суворий Дух живе, не дивлячись на м’якотілих ослаблих шавок. Нам байдуже на думку більшості, ми шукаєм Істину і Правду. Чекайте, з Заходу йдуть вовки! Ми ті, хто не продався, ті, хто живе не для шику, насолодження, не для того щоб, розважитись, розслабитись. А куди тут і ще розслаблятись? Зовсім перетворюватись в непотріб?

 Ми ті, хто народжений для звершення Правосуддя, ми сини життя, подоба смерті, яка забирає людей для освітлення світу. Вижити заразу наше призначення від народження, дане Природою. Після лісової пожежі, на цьому ж місці життя б’є з Землі ще з більшою силою. Ми з всіх спитаєм, для всіх прийде свій час відповіді перед лицем Смерті. Кожен коли-небудь відправиться туди, куди заслужив. Всі ми смертні.

 З впертістю Хардлайнера ми повернемо собі право жити на Рідній Землі! Хай доведеться пролити багато поту, крові. Не завоювавши собі право на життя, біла раса загине! В Природі не пристосований до нових умов вид вимирає. Чи знайде наша раса в собі сили вижити і процвітати? Ми вже знайшли! А ви ні?! Тоді ми йдемо до вас! Слабкі, нежиттєздатні особи вимирають... Ви хочете прийняти таку участь?!

 За вами залишається право вибору. Або ви з нами, або проти нас. Або ви будете достойні своєї Землі, або покинете цей світ, не залишивши і сліду. Перетворим кількість в якість!

 Ми самі собі авторитети, в нас свій світогляд і свій sXe. Наша бригада сильна, тому що сильний кожен окремо. Ми вже зараз перемагаємо ваш дешевий світ. Нам нічого від вас не потрібно. Ми все знайдемо в собі. Ми нікому з вас не тягнемо руку ні допомоги, ні вітання.

x Stay Pure x Stand Strong xДжерело: http://fcvr.clan.su/
Категорія: ...та інше | Додав: fsu (03.10.2008)
Переглядів: 1814 | Коментарі: 4 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 4
4  
добра стаття...все розібрано грамотно!

3  
стаття чудова, от якби на секторі дійсно були НС, крім окремо взятих особистостей.

2  
хорошая статья...а вы НС?

1  
Якась, дуже сурова стаття.Повторюсь,як на мене sXe- це крайність,але у кожного свій вибір.

Форма входу
Пошук
Друзі сайту
УЛЬТРАС "ДИНАМО КИЇВ" - WHITE-BLUE.kiev.ua

Eurostand 2008


-------------------------------
Наша кнопка:" За правду, браття, єднаймось щиро! Эдиний маєм правий шлях! .."    Леся Українка...